No vidíš

Co si koupit a Androidem? Diskuze zde.
.


No vidíš

Příspěvekod uzivatel » ned 21. pro 2014 11:37:29

No vidíš, Martine, já mám S3 už téměř půl roku a nezaznamenal jsem jediný restart či vypnutí. A za tuto dobu nesleduji ani žádná odřená místa na zadním krytu a to ten telefon nosím normálně v kalhotách bez obalu a nijak zvlášť jemně s ním nezacházím. Takže pokud jsi měl odřený kryt, tak jsi s tím telefonem musel zacházet opravdu hrubě a například ho pokládat a smýkat s ním po smirglpapíru nebo ho nosit s mincema či klíčema v tom obalu, jinak si to nedokážu vysvětlit. A co se týče toho vypínání, tak jsi si tam nějakou aplikací musel nastavit automatické vypnutí telefonu po určité době, protože o žádné takové chybě jsem se nikde ve světě nedočetl a i kdyby to opravdu byla chyba, tak jsi měl asi smůlu na zrovna špatný kus, ale kvůli tomu přece neodsoudím celý telefon. A pokud bylo několik reklamací řešeno jen přehráním fw, tak za to nemůže telefon, ale ty, že jsi při reklamaci nedokázal říct, že se firmware již přehrával, aby byla provedena řádná oprava či výměna kusu za kus.




Naposledy oživil Anonymous v ned 21. pro 2014 11:37:29
uzivatel
 

Zpět na Android zařízení - mobilní telefony, tablety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

O nás

Jsme komunita, která se věnuje operačnímu systému Android a všemu kolem něj. Předáváme si rady, zkušenosti, ale i nové nápady a výzvy.
Přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme moderátory fóra Androido.cz. Pokud se chcete s námi spojit, kontaktujte prosím administrátora fóra ohledně podrobností tlačítkem kontakt ve spodní části fóra.

cron